DOPRAVA ZDARMA PRI NÁKUPE NAD 150 EUR BEZ DPH!
Späť do obchodu

Registrácia

Darčekový set Great Taste Awards

Bez lepkuBez GMOBez laktózyVegan

Darčekový set Great Taste Awards

Bez lepkuBez GMOBez laktózyVegan

Určite každý z vás pozná ten pocit, kedy ste chceli potešiť svojich blízkych, poďakovať sa obchodnému partnerovi, či obdarovať niekoho na narodeniny, meniny alebo iný sviatok, ale neboli ste si istí výberom darčeka. Niektoré darčeky sú už prežitok, iné zostanú zapadnuté prachom v skrinke, kvety nemusia potešiť každého a fľaša alkoholu môže dokonca uraziť. Každý sa však určite poteší produktom, ktoré sú kvalitné a chutné zároveň, navyše zabalené v decentnom a exkluzívnom balení. 
Práve preto sme pre vás vytvorili Darčekový set Great Taste Awards. Či už ide o spomínané narodeniny, meniny, Vianoce, alebo iný sviatok, darčekový set je vhodný na akúkoľvek príležitosť a určite poteší každého milovníka kvalitných potravín.
Ide o výnimočný výber troch našich produktov (2 orieškové maslá a 1 orechy), ktoré boli ocenené na medzinárodnej gastronomickej súťaži Great Taste Awards. Samozrejme, set má zvýhodnenú cenu oproti nákupu samostatných produktov.

Set obsahuje nasledovné delikatesy:

100% pistácie - Pistáciové maslo, ktoré v roku 2019 získalo najvyššie hodnotenie - 3 zlaté hviezdy - čo mu zaručilo titul najlepšieho pistáciového masla na svete!

Kešu s kokosom - Kešu-kokosové maslo, ktoré získalo 2 zlaté hviezdy, sa radí medzi naše najpredávanejšie a najobľúbenejšie produkty. Kombinácia lahodného kešu krému a kokosovej dužiny poteší malých aj veľkých.

Mandle - Grécke jemne pražené, nesolené mandle zaujali porotu svojou výnimočnou chuťou a chrumkavosťou, a rovnako si vyslúžili zlatú hviezdu v roku 2020.

Kategória: Všetky produkty
Dostupnosť: Skladom
Späť do obchodu